Zawarłam tu odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania od Was. Mam nadzieję, że to ułatwi naszą współpracę. Jak nie znajdziesz tu informacji jakiej potrzebujesz – napisz do mnie.

Jak zamówić portret?

Skontaktuj się ze mną mailowo, lub poprzez formularz kontaktowy na stronie. Wyślij zdjęcia, na podstawie których stworzę dla Ciebie portret i określ kolorystykę jaka ma być na nim zachowana.

Jakie zdjęcia dostarczyć?

Zdjęcia powinny być możliwie dobrej jakości, dla zachowania jak najlepszego podobieństwa. Możesz wysłać kilka zdjęć, wtedy wybiorę najbardziej odpowiednie. Pamiętaj, że im lepsze zdjęcie, tym lepsza ilustracja! Jeśli interesuje Cię portret rodzinny, a nie masz jednego wspólnego zdjęcia – wystarczy, że dostarczysz pojedyncze fotografie, a ja połączę je w rodzinny portret.

W jakiej postaci otrzymam ilustrację?

Gotowym produktem jest plik, który otrzymasz na maila. Obrazek wysłany jest w wybranym przez Ciebie formacie, możesz go wydrukować w każdej drukarni, nieskończenie wiele razy i w dowolnej formie (płótno, plakat).

Czy dostanę cennik?

Cena każdego portretu ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest od rodzaju ilustracji, ilości osób na portrecie i dodatkowych elementów. Napisz do mnie czego potrzebujesz, a ja możliwie szybko przygotuję dla Ciebie wycenę.

Jaki jest czas realizacji?

Średni okres realizacji to ok 2-3 tygodnie. Jeśli zależy Ci na czasie, daj znać, może uda mi się wykonać Twoje zlecenie szybciej. Weź jednak pod uwagę, że w określonych porach roku, termin realizacji może się również znacznie wydłużyć. Najlepiej więc nie zwlekaj z zamówieniem!