Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące portretów. Jeśli nie widzisz tu informacji jakiej potrzebujesz – napisz do mnie.

Jak zamówić portret?

Skontaktuj się ze mną mailowo lub poprzez formularz kontaktowy na stronie. Wyślij zdjęcia, na podstawie których stworzę dla Ciebie portret. Określ kolorystykę jaka ma być na nim zachowana, ewentualne napisy oraz rozmiar planowanego druku.

Jakie zdjęcia dostarczyć?

Zdjęcia powinny być możliwie dobrej jakości dla jak najlepszego odwzorowania szczegółów. Wybierz jedno zdjęcie każdej portretowanej osoby (w razie wątpliwości mogę pomóc). Pamiętaj, że im lepsze zdjęcie, tym lepsza ilustracja! Jeśli interesuje Cię portret rodzinny, a nie masz jednego wspólnego zdjęcia – wystarczy, że dostarczysz pojedyncze fotografie, a ja połączę je w rodzinny portret.

W jakiej postaci otrzymam ilustrację?

Jeśli zdecydujesz się na wersję cyfrową otrzymasz plik z ilustracją na maila przygotowany do druku w wybranym przez Ciebie dowolnym formacie. Jeśli interesuje Cię opcja z drukiem otrzymasz przesyłką kurierską portret na pięknym papierze plakatowym o gramaturze 230 g/m2. Dostępne rozmiary i ceny druku znajdziesz w zakładce CENNIK.

Czy w cenę wliczone są korekty?

Jak najbardziej możliwe są dwie poprawki, zawsze przed wysłaniem gotowego pliku przesyłam podglądową wersję do akceptacji. Nie ma jednak możliwości dosyłania kolejnych zdjęć portretowanych osób na tym etapie, dlatego wybór zdjęcia jest tu bardzo ważny.

Jaki jest czas realizacji?

Średnio to ok 2-3 tygodnie. Jeśli zależy Ci na czasie, daj znać, może uda mi się wykonać Twoje zlecenie szybciej. Weź jednak pod uwagę, że w określonych porach roku termin realizacji może się znacznie wydłużyć. Najlepiej więc nie zwlekaj z zamówieniem!